INSTASPIRATION: @hundred.ninety

17:43:00

Muszę się przyznać do jednej słabości – uwielbiam przeglądać wnętrzarskie profile na Instagramie. Wnętrza mniejsze lub większe, polskie, skandynawskie a i nawet niemieckie wpadły mi ostatnio w oko – bez znaczenia – wszystkie biorę (=oglądam) w ciemno. To dość czasochłonne podglądactwo staram się usprawiedliwiać tym, że przecież inspiracji nigdy nie za wiele, prawda?


Postanowiłam z Wami dzielić się moimi odkryciami, choć może je już znacie i również podglądacie. Spróbujmy! Na pierwszy ogień, polecam @hundred.ninety – profil prowadzony przez holenderską projektantkę wnętrz Charlotte Te Wierik (Interior Vitamins). Na profilu możemy zobaczyć wnętrze domu projektantki, jak powstało i ewoluowało. No i sam projekt, jak dla mnie, majstersztyk! Mamy tu betonową posadzkę, surową ceglaną ścianę, ciemną kuchnię i witrynę szklaną, odrobinę retro mebli, surowe drewno, przemyślane akcenty kolorystyczne i dużo zieleni – co Wy na to? JZdjęcia i projekt: CHARLOTTE TE WIERIK (INTERIOR VITAMINS)
Instagram: @HUNDRED.NINETY


----  Zdjęcia wykorzystane za zgodą autorów  ----

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Ja ostatnio zrobiłem długo wyczekiwaną metamorfozę sypialni. Instagram i tumblr to była moja największa skarbnica inspiracji. Udało mi się w końcu pomalować ściany i zrobić moje wymarzone łóżko z europalet. Od razu lepiej się śpi ^ ^

    http://brewilokwencja.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Instagram to zjadacz czasu, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kreatywne myślenie, umiejętność "zaczarowania" odbiorców i nutka twórczej wyobraźni. Uwielbiam Instagram.

    OdpowiedzUsuń