Boho bardzo spoko

19:26:00

W przerwie cyklu, w którym wynajduję perełki w meblowych sieciówkach (jeśli ktoś jakimś cudem przegapił, to jak dotąd pod lupę wzięłam IKEA oraz meble VOX) pozwolę sobie na lekki, kobiecy wpis. Bardzo romantyczny. I jak w tytule bardzo boho. 


Mamy tu luz bohemy, artystyczny nieład połączony z elementami etnicznymi,  ludowymi  i vintage. I wcale to nie jest mieszanka wybuchowa, wręcz przeciwnie.  Jedyne co różni od typowego, wielobarwnego boho, to kolorystyka. Tutaj kolory nie są krzykliwe, są stonowane. Każdy kadr wydaje się swobodny, ale przy tym bardzo przemyślany. Magiczna przestrzeń, prawda? J
Źródło: FRENCHY FANCY      Zdjęcia: ANNA MALMBERG

Pozdrawiam!
        ----  Zdjęcia wykorzystane za zgodą autorów  ----

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Piękne wnętrza! Bardzo lubię boho, jest takie...wolne? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie przefiltrowane te zdjęcia, ale i tak widać, że w stylu boho mogą urządzić się również miłośnicy achromatyczności :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się boho w takim lekkim wydaniu

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam oglądać wnętrza stylizowane na boho, które są ciepłe, ale i ekstrawagnckie <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Styl boho jest po prostu piękny. Ten stolik oraz dwa krzesła kompletnie w innym stylu. Trochę komicznie to wygląda, a zarazem interesująco. Choć osobiście wolałabym ten z lewej u siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Aranżacja altany ogrodowej może całkowicie odmienić wygląd ogrodu, tworząc przyjemne miejsce do relaksu. Przeczytałem interesujący artykuł na Radio Warta, który szczegółowo wyjaśnia, jak urządzić stylową altanę ogrodową przy użyciu mebli technorattanowych https://www.radiowarta.pl/artykul-4media/25069,jak-urzadzic-stylowa-altane-ogrodowa-przy-uzyciu-mebli-technorattanowych. Artykuł ten podkreśla zalety technorattanu, w tym trwałość i łatwość w utrzymaniu, co jest istotne dla mebli ogrodowych. Zainspirował mnie do przemyślenia, jak mogę ulepszyć własną przestrzeń na zewnątrz, tworząc przytulne i funkcjonalne miejsce do spędzania czasu.

  OdpowiedzUsuń