Zapraszamy na Śląsk!

20:24:00

Pamiętacie zdjęcie kuchni z przedostatniego postu o Ikei?

Nadszedł czas, aby pokazać co dzieje się a właściwie co działo się u nas na froncie robót i przybliżyć już dawno zrealizowany przez nas (… i dawno obiecany;) projekt.
Jeśli nie pamiętacie głównych założeń  (… co jest możliwe, bo pisałyśmy o tym projekcie w zeszłym roku:) – krótkie przypomnienie -  tak przestrzeń prezentowała się na etapie projektu: 


Praktycznie wszystkie z założeń projektowych zostały zrealizowane. Przestrzeń miała spełniać wiele funkcji: kuchenną, jadalnianą oraz wypoczynkową. Przy czym każda z części miała być wygodna i komfortowa na co dzień dla dwóch osób no i oczywiście dla gości odwiedzających naszych inwestorów. Wizualne wydzielenie miał pełnić środkowy ceglany słup, porządkując przestrzeń.  Całość zaprojektowana została z użyciem naturalnych materiałów: drewno, cegła w połączeniu z bielą i szarościami. Zresztą zobaczcie sami, jak prezentuje się całość:
You Might Also Like

2 komentarze

  1. Wiecie jakie ma wymiary oświetlenie nad biblioteczką? bo my będziemy mieć podobne oprawy i zastanawiam się czy to tak właśnie będzie wyglądało :)
    Em

    OdpowiedzUsuń
  2. Oprawy oświetleniowe mają 9cm wysokości i średnicę 5,5cm. Pozdrawiam Ewa :)

    OdpowiedzUsuń