Salony Agata

17:55:00

Dziś kolejny wpis z cyklu, w którym przyglądam się meblowych sieciówkom. Byla już IKEA, Meble VOX i JYSK. Kolei na salony Agata. Jak widać w poniższym zestawieniu skupiłam się na lampach, krzesłach i meblach tapicerowanych. Zapraszam! 


Zaczynamy od bardzo ciekawych tapicerowanych mebli. Dostępne są w różnych rozmiarach od foteli po trzyosobowe sofki, w różnych obiciach i kolorach. Jak dla mnie bardzo sympatyczne :)

1/2/3/4/5

 Sofy o charakterze bardziej romantycznym. Zwróćcie uwagę na graficzne przeszycia. 

1/2

 Poniżej narożniki do wnętrz bardziej przestronnych. 

1/2

A tutaj narożnik, bardzo uniwersalny, pasujący do wielu wnętrz. Aż prosi się, aby rzucić na niego parę graficznych poduszek :)

1

W ofercie salonów Agata znajdziemy krzesła firmy FAMEG, której ponadczasowe wzornictwo odnajduje się w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach. Zobaczcie, aż ciężko się zdecydować.. 

1/2/3/4/5/6/7

Oprócz krzeseł z oferty Fameg znajdziemy:

1/2/3/4

Poniżej ciekawostka. Dwie kolekcje dość ciężkich mebli, które wydają mi się interesujące. Oczywiście nie na zasadzie kupna całej kolekcji a jedynie elementu. Chociaż osoboście od mebli sztucznie postarzanych wolałabym te prawdziwe z historią. Idealne do wnętrz romantycznych, prowanslaskich oraz oczywiście eklektycznych.Z bogatej oferty dodatków w sklepie internetowym Agata Home wybrałam lampy. Baaardzo na czasie! 

1/2/3/4/5


 1/2/3


1/2/3/4/5

No i jak? Podoba się Wam? Co wybralibyście dla siebie? 
Miłego weekendu!

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Nie spodziewałam się, że w Agata Meble będą takie cuda! Ta firma kojarzyła mi się z meblami Bodzio, do których miłością to ja nie pałam... :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Może nie jest to mój ulubiony sklep, ale fakt, że posiadają w ofercie krzesła Fameg podnosi jego pozycję w moim osobistym rankingu :)

    OdpowiedzUsuń