New York, New York

19:13:00

Po obejrzeniu zdjęć tego małego mieszkanka, wiedziałam, że będzie to kolejny mój post – no bo jak nie pokazać tego cudeńka. Nawiasem mówiąc, mam nadzieję, że nie przynudzamy z Karoliną z tymi kolorowymi płytkami J Tym razem płytki ceramiczne na podłodze w kuchni, tym razem czarno-białe i tym razem również jestem na tak! Strzałem w dziesiątkę jest również zabudowa w kuchni w kolorze szarym (biel ustępuje szarości… ) w towarzystwie drewnianego blatu i płytek „metro”.  

To całe nowojorskie mieszkanie, choć o bardzo ograniczonej przestrzeni, robi wrażenie. Tak naprawdę to całkiem „zwykła” przestrzeń – zwykła stolarka, zwykłe - stare (ale jakie jare;) grzejniki,  no może oprócz kominka, bez którego spokojnie dało by się żyć w tym wnętrzu. No i świetny pomysł na DIY plakato- obraz.  A nawiązując do tytułu dzisiejszego posta z chęcią słuchałabym Sinatry w tym oto wnętrzu J

Polecam tło muzyczne do przeglądania zdjęć: New York, New York :)


You Might Also Like

5 komentarze

 1. Widziałam to mieszkanko dziś na domosferze! Cudowne wnętrze <3

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie www.iglowasinteriors.blogspot.com
  Dominika Pyssa

  OdpowiedzUsuń
 2. wspaniałe!! pakuje się i od razy przeprowadzam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne dodatki! Są jak najbardziej w moim stylu! Szukam podobnych, może ktoś coś?

  OdpowiedzUsuń
 4. Co tu dużo gadać - kapitalne to wszystko, każdy element do siebie idealnie pasuje. Marzenie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie, małe mieszkanko, ale w ogóle sie tego nie odczuwa, patrząc na aranżację. Jedyne, co mnie razi, to ściana z cegly:)

  OdpowiedzUsuń