Vintage w Krakowie

18:04:00

Wiem, że pewnie większość z Was widziało tę realizację. Jakiś czas temu było jej pełno w internetach. I bardzo dobrze! Ponieważ inspiracje prosto z ostatnich pięter stały się już pełnoprawnym cyklem na blogu, nie może się obyć bez tego krakowskiego poddasza. W zasadzie wystarczy jeden kadr, ale zapraszam oczywiście dalej, bo warto!  


To 50-metrowe poddasze w stuletniej kamienicy na krakowskim Salwatorze zaprojekotowane jest przez Odwzorowanie. Wnętrze jest jednoprzestrzenne, oprócz łazienki wydzielona została garderoba i kącik gospodarczy. Całość jest bardzo spójna - nowoczesna z nutką vintage. Wyeskponowana została oryginalna cegła (cała ściana + nadproże z poziomym pasem) oraz drewniana konstrukcja dachowa (potraktowana czarną farbą). Pomimo wielu czarnych elementów (zabudowa w kuchni, lampy, szafka lekarska, grzejniki) wnętrze jest bardzo przytulne a zewnętrze.. sami widzieliście u góry ♥W łazience konsekwentnie - połączenie nowoczesności (białe płytki metro na ścianach i graficzne heksagony Purpury na podłodze) z retro (odrestaurowana wanna, bogato rzeźbiona rama lustra). Udana kompozycja!  Źródło: ODWZOROWANIE


Miłego jesiennego popołudnia!
                                           ----  Zdjęcia wykorzystane za zgodą autorów  ----

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Przeokrutnie mi się ona podoba! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne pomysły tu widzę. A mieszkanie sprawia niezwykle przytulne wrażenie. :-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo klimatyczne i piękne wnętrze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudo...i mówię to ja- miłośniczka koloru ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie miejsca są na pewno bardzo ważne ale dla mnie również niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć które akcesoria w ogrodzie się mogą przydać. Na pewno spory ich wybór zawsze znajdziemy w https://ogrodolandia.pl/akcesoria-i-wyposazenie-ogrodowe i dla mnie jest to coś niezwykle ważnego.

  OdpowiedzUsuń