Jak zaprojektować sypialnie na poddaszu z duża ilością miejsca do przechowywania?

17:07:00

Dawno nie pokazywałam co słychać u nas w projektach. Jakiś czas temu miałyśmy przyjemność pracować nad układem funkcjonalnym sypialni znajdującej się na poddaszu. Najważniejszą wytyczną jaką otrzymałyśmy od inwestorki było stworzenie jak największej przestrzeni do przechowywania i to stało się naszym priorytetem.

I tak oto oprócz istniejącej już małej garderoby, zabudowałyśmy dodatkowo sąsiadujący fragment pomieszczenia, powiększając w ten sposób przestrzeń typowo garderobianą.  Ale na tym nie koniec, problematyczną przestrzeń pod skosami, zabudowałyśmy szafami na wymiar. Nie byle jakimi, bo systemami Cargo, dobrze znanymi z zabudowy kuchennej. W ten oto sposób powstały wysuwane pionowe elementy (głównie kosze, ale nie tylko, również zaproponowałyśmy „wyjeżdzający” drążek na koszule i sukienki).  

W sypialni podkreśliłyśmy, zadany już meblami, angielsko-romantyczny charakter, stosując delikatną, kwiecistą tapetę na ścianie ze skosem. Reszta jest biała z dodatkami jasnoszarymi. Inwestorce pomysły przypadły do gustu a Wam? J

 Pozdrawiam, 

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Prosty pomysł a ile daje możliwości :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawy projekt. Cargo super, zasłona też ale tapeta mnie zaskoczyła.

    OdpowiedzUsuń