Home Staging

18:49:00

Witam w Nowym Roku! Dziś chciałabym Wam przedstawić nowość w Utformowej ofercie – usługę Home Staging. Usługa, która w Europie Zachodniej i w USA jest już bardzo popularna, u nas powoli raczkuje. To pokrótce przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu przy niewielkim wkładzie finansowym.


Jako że na co dzień urzeka nas skandynawskie podejście do projektowania (i tak właśnie dzięki naszym kochanym klientom jest nam dane projektować;) również w ramach usługi Home Staging, chciałybyśmy zaproponować przygotowanie nieruchomości w stylu skandynawskim, opartym na prostocie i funkcjonalności.

Nie raz na łamach bloga przedstawiałyśmy nieruchomości wystawione do sprzedaży przez skandynawskie agencje nieruchomości jak fantastyczny Fantastic Frank czy Alvem. Każda z agencji ma w zespole projektantów, pod okiem których wnętrza są opracowywane do najmniejszego szczegółu – odpowiednio dobranego mydełka w łazience, zaparzonej kawy w filiżance na blacie kuchennym czy nienagannie ułożonej sterty poduszek na sypialnianym łóżku. Tak dopracowane wnętrza nie są bezosobowe, posiadają własny charakter, przedstawiają możliwości aranżacyjne sprzedawanego lokum.

Natomiast polskie portale internetowe pełne są ofert nieruchomości, w których możemy podziwiać sterty nieumytych naczyń w kuchni, w łazience wiszące pranie i całe mnóstwo kosmetyków porozkładanych po półkach,  półeczkach na wannie i umywalce,  a w pokojach zbyt dużą ilość mebli na czele z rowerkami i orbitrekami. Wnętrza wyglądają tak jakby mieszkańcy, w pospiechu rzucając wszystko, musieli opuścić mieszkanie…  Kto szperał w internecie,  ten wie o czym mówię J

Często niewiele trzeba - jedynie trochę posprzątać, wynieść niepotrzebny stół czy komodę zajmującą pół pokoju, przemalować pobrudzoną ścianę, wymienić zasłony na jaśniejsze i zrobić zdjęcia niekoniecznie przy użyciu lampy błyskowej – nieraz konieczne jest to tego świeże spojrzenie na wnętrze i w tym my z chęcią pomożemy. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę utforma.pl.  

A żeby nie być goło słownym i pokazać jak to się robi zagranicą - zapraszam na spacer po oferowanym na sprzedaż mieszkaniu w Berlinie. (Fantasitc Frank)

Zdjęcia: MAGNUS PETTERSSON                Współpraca: NEW TENDENCY 

Źródło: FANTASTIC FRANK                                          ----  Zdjęcia wykorzystane za zgodą autorów  ----

You Might Also Like

0 komentarze