Front robót

18:41:00

Oto krótka fotorelacja z jednej z naszych realizacji, ze szkoły językowej. Już ściany, posadzki, całe łazienki wykończone, brakuje części opraw oświetleniowych na sufitach, mebli oraz generalnie jak to mówimy „smaczków”. Stolarze zajmują się wycenianiem mebli na wymiar m.in. regałów na pełną wysokość pomieszczeń, które pełne będą w przyszłości słowników i książek do nauki języków. Graficy przygotowują fototapety do sal oraz nadruki na drzwi szklane wg naszych projektów.

  
Na ścianie z płytek dekoracyjnych w strefie wejściowej (za drabiną, której docelowo to nie jest miejsce:) zawiśnie stalowy, pomalowany na grafit napis z blachy (nazwa szkoły) szer. 200 cm, który będzie nawiązywać do stalowej konstrukcji schodów.   
Nad recepcją (obok metalowego napisu) zawiśnie zegar KARE o średnicy 80cm. W ramach miniszatni w strefie wejściowej pojawi się czerwony, również metalowy, wieszak „hanghere”. Za schodami, o konstrukcji stalowej ze stopniami ze sjenitu, zaplanowany jest mały kącik dla dzieci. Dzieciaki będą mogły czekając na zajęcia, na czerwonych krzesełkach inspirowanych Panton Jr, pobazgrać po ścianie (zastosujemy w tej części farbę tablicową). Czerwone wieszaki „drzewka” z Agata Meble będą znajdować się w każdej sali lekcyjnej. 

Jedna z sal będzie dostosowana do potrzeb dzieci. Na zajęcia dla małych uczniów pełnowymiarowe krzesła będą zastąpione pufami, dywanami oraz krzesełkami dla dzieci.

W toaletach brakuje jeszcze całego osprzętu: suszarek, koszy na śmieci, podajników mydła i papieru toaletowego a w toalecie dla osób niepełnosprawnych brakuje również pochwytów.Wykorzystałyśmy kolekcję płytek ceramicznych Amiche/ Amici Beige, Brown Paradyż. Biały montaż produkcji KOŁO.
 .
Na zdjęciu widać „zaparkowane” moduły ścianki mobilnej. Moduły rozkładane, wzdłuż widocznej na suficie prowadnicy, będą dzielić dużą salę wykładową na dwie małe.

Pozdrawiamy inwestorów! :)

You Might Also Like

0 komentarze