Kolorlove mieszkanie we Wrocławiu

17:47:00

Moi mili, dawno nie było wieści z utformowego projektowego frontu. Dziś chciałabym przedstawić mieszkanie moich dobrych znajomych, którym jakiś czas temu miałam okazje i przyjemność pomagać w ich remontowych zmaganiach. Agatka i Jacek to przemili ludzie pełni nietuzinkowych, odważnych i pełnych koloru pomysłów, stąd moja pomoc ograniczała się do zebrania w całość wymyślonych i wybranych przez nich rozwiązań. Remont już trwa, więc niebawem pokażę jak to wszystko wyszło.  Zabudowa kuchenna zaprojektowana przez Molto Kuchnie

Od razu muszę zaznaczyć, ze wizualizacje pokazują jedną z pierwszych wspólnych koncepcji, ostatecznie parę elementów zostało zmienionych. Zatem wyczekujcie ostatecznego rezultatu!

Uprzedzę wątpliwości: Nie, projekt podczas realizacji nie straci na kolorze ;) 

Pozdrawiam,

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Kolorowy zawrot glowy ;-) ale powiem Ci Ewa, ze z wielkim.plusem, az jestem ciekawa koncowej koncepcji!!

  OdpowiedzUsuń
 2. :) jednego jestem pewna, ostateczna koncepcja będzie równie (jak nie bardziej) kolorowa ;) Pozdrawiam cieplo Ciebie i maluszka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten żółty kolor idealnie się komponuje z całością. Interesujące jest również zastosowanie wiszących żarówek. Fajny sposób na oświetlenie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwykle nie przepadam za kolorem żółtym jednak trzeba przyznać że wystrój tego mieszkania jest naprawdę świetny. Najbardziej spodobała mi się kuchnia oraz jadania, po prostu ideał :)

  OdpowiedzUsuń