Niewymuszone

18:07:00

Nie lubię wymuskanych wnętrz, takich, w których każdy element z namaszczeniem wybrany a każdy kąt jest katalogowo oczywisty. Wnętrza, w których żyjemy, powinny być dla nas, dostosowane do trybu życia, potrzeb i upodobań. Ważne, aby w swoich czterech kątach czuć się dobrze i swobodnie. Nie wszystko musi być na tip-top, dopracowane co do najmniejszego szczegółu.


Pomyśleć by można, że ten oto wstęp jest o najnowszym katalogu najsłynniejszej sieciówki meblowej. Nie, dziś nie o IKEA, choć jak najbardziej życie #poswojemu, czyli akualną myśl przewodnią IKEA, popieram i przy okazji polecam nowy katalog.  

Dziś zapraszam do mieszkania zaprojektowanego przez Autori – pracownię projektową z Serbii. Wnętrze jest lekkie, nieprzegadane. Bazą są białe ściany oraz betonowa posadzka. Graficzne elementy (dywan, czarne meble) skontrastowane są z naturalnymi materiałami, roślinami oraz tkaninami. Całość jest bardzo spójna, przy tym domowa, przytulna, stworzona nie na siłę. To właśnie lubię we wnętrzach, a Wy? :)

Pracownia za witryną i zasłonką - bardzo pomysłe rozwiązanie
Źródło: AUTORI   Zdjęcia: RELJA IVANIC
               ----  Zdjęcia wykorzystane za zgodą autorów  ----

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Łazienka jest bardzo ciekawa :) Strasznie nietypowa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie również łazienka wpadła w oko. Prościutka, minimalistyczna - czego chcieć więcej? Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. piękne wnętrze :) uwielbiam te połączenia kolorystyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. super, delikatnie, przestrzennie :) po prostu ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wnętrza! Takie lekkie, spokojne, czyste i przyjemne! Aby urządzić coś w tym stylu trzeba mieć buja wyobraźnię i poczucie dobrego stylu:)

  OdpowiedzUsuń