Szara eminencja

17:41:00

Ok, przyznam się bez bicia, że tytuł wybrałam z premedytacją. Bo o kanapach dziś, nie tylko szarych. Ale, żeby przyciągnąć większe rzesze czytelników (no i dla wyższych statów ;) najpierw będzie o sofach i narożnikach w szarościach. To nie tak, że są już passe, nie ‘trendy’, ale jest ich dużo wszędzie. Gdzie okiem nie sięgnąć tam szarawa plama w centralnym miejscu naszych domów i mieszkań. To prawda, że do bezpieczny wybór i bardzo funkcjonalny (szczególnie wszelkie melanże), można szybko i tanio odmienić wnętrze poprzez zmianę kolorowych dodatków. Ale gdyby na odwrót - na stonowanej bazie (białej lub szarej) właśnie kanapę wybrać kolorową? J

Ale po kolei - aby nie być gołosłownym poniżej mój subiektywny wybór kanap oraz narożników w szarościach. Moim kryterium, oprócz względów wizualnych, był próg cenowy – 6 tyś zł – myślę, że to racjonalna kwota, jeśli chodzi o mebel, który kupuje się raz na kilka lub kilkanaście lat i jest jednym z najważniejszych i najczęściej używanych mebli w naszych mieszkaniach. 

1/2/3/4/5/6

1/2/3/4/5/6/7

A teraz zasadnicza część dzisiejszego posta – wybór nie szarych kanap i narożników. Co ważne, jeśli przypadł Wam do gustu konkretny model z szaroburego zestawienia, pamiętajcie, że większość producentów oferuje szeroki wachlarz tkanin obiciowych, nie tylko w szarej gamie J  

1/2/3/4/5/6/7/8

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Fiu fiu fiu ale modele! To mi teraz pomogłaś jak nie wiem, szukałam kanapy do projektu i chyba po prostu podeślę linka do Twojego posta! Genialne! i o dziwo powiem Ci, że nawet nie wybierałabym sama dla siebie z szarości - sofa Maja - Momo Studio genialna!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cześć Marta! To prawda - duży wybór teraz sofek w szarościach - aż trudno się zdecydować. Sama bym coś w niebieskościach wybrała ;) A Maja - cudeńko! Pozdrawiam!

      Usuń