Pokój dziecięcy by Utforma Studio

17:39:00

Dawno nie pokazywałam Wam, co słychać na utformowym froncie projektowym. Zatem zapraszam do pokoju dziecięcego JNie wiem czemu, ale większość elementów wyposażenia i akcesoriów dla dzieciaków, praktycznie w każdym wieku, jest w astronomicznych cenach. O dodatkowy ból głowy przyprawia fakt, że większość produktów posłuży nam niekoniecznie przez wiele długich lat a raczej przez kilka sezonów. 

Przy każdym projektowaniu (nie tylko, jeśli chodzi o przestrzeń dla maluszków;) staram się racjonalnie wybierać wszystkie elementy, dlatego baza dla tej przestrzeni pochodzi z ulubionej szewdzkiej sieciówki, która w tym temacie nie ma sobie równych! Przestrzeń tak naprawdę "robią" kolorowe dodatki (również w rozsądnych cenach) - wisząca chmurka, kolorowy dywan, pufa, wszelkie tekstylia. Pewnie zwróciliście uwagę na tapetę - otóż nie jest to designerska tapeta za 500zł (taką kwotę trzeba byłoby wydać na tę ścianę, wybierając wzór na czasie..). To matowe, kolorowe nalepki, w sumie za 30zł.
I co? Da się! :) 


Specjalnie dla Was mała ściąga - przepis na niskobudżetowe wnętrze dla młodego człowieka J


1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/13

You Might Also Like

3 komentarze

  1. świetny projekt! bardzo w moim guście :) p.s. dzięki za jelonka, długo go szukałam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ewa super projekt, świetne zestawienie kolorów, wspaniałe dodatki i całość kompozycji dla mnie ekstra. A patrząc tez jako mloda Mama - bardzo praktyczne i funkcjonalne wnętrze :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Gdyby moje dzeiecko miało osobny pokój, to chciałbym żeby wyglądał właśnie tak :) Super !

    OdpowiedzUsuń