Co znajdziemy w Black Red and White?

18:30:00

Dziś kolejny przegląd i kolejne zaskoczenie - Black Red and White! Meble oraz dodatki, które wybrałam, stylistycznie są bardzo spójne. Jest nowocześnie, minimalistycznie, z odrobiną NY glam, znajdziemy również delikatne akcenty skandynawskie. Zdziwieni? 
No to zapraszam :)


Zaczynamy od mebli tapicerowanych - uniwersalnych, jakże ostatnio lubianych - sof i narożników w przeróżnych szarościach.

 1/2
1/2

Poniżej sofy, fotel i pufy, które niekoniecznie będą pasować do każdego wnętrza. Mogą być ciekawym elementem w eklektycznym wnętrzu, nie tylko mieszkalnym. Super kolorystyka! 

1/2/3
1/2/3

W BRW znajdziemy krzesła nie tylko o nowoczesnej lini, ale również modele, które idealnie będą pasować do wnętrza prowansalskiego lub angielskiego. 

1/2/3/4/5

Pozostając w salonie, wybieramy stolik kawowy:

1/2/3/4

Poniżej dział, w którym spędziłam najwięcej czasu.. oświetlenie! Oprawy dostępne są często w różnych wersjach kolorystycznych.

1/2/3/4/5/6

1/2/3

1/2/3

1/2/3/4

1/2/3/4

W BRW zaskoczył mnie bardzo duży wybór prostych opraw sufitowych - plafonów (w dobrej cenie!) oraz różnego rodzaju reflektorków (pojedynczych, podwójnych, potrójnych - kinkietów i sufitowych). 

1/2/3/4/5/6/7

1/2/3

A na koniec zapraszam do działu dekoracje, po przepiękne, przydymione kolorem szklane wazony, butle, misy.. bardzo jesienne! 


Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony BLACK RED AND WHITE


Pozdrawiam i do zobaczenia na sobotnich konturach! Kto będzie? :)

You Might Also Like

3 komentarze